Loza Evleri fiyat listesi 500 bin TL’den başlıyor

Guclu Group > Loza Evleri fiyat listesi 500 bin TL’den başlıyor

Loza Evleri fiyat listesi 500 bin TL’den başlıyor

Loza Evleri fiyat listesi 500 bin liradan başlangıç gösteriyor… Güçlü İnşaat, Türkiye’deki ilk markalı konut projesi Loza Evleri’nin yüzde 80’ini tamamladı. İşte detaylar…

Kurulduğu günden bu yana Türkiye, Kazakistan, Çek Cumhuriyeti, Irak, ABD, Libya, Gana gibi dünyanın çeşitli ülkelerinde 100’ün üzerinde projeyi hayata geçiren Güçlü İnşaat, Türkiye’deki ilk markalı konut projesi Loza Evleri’nin yüzde 80’ini tamamladı. Merter-Bağcılar lokasyonunda yükselen ve bölgenin ilk markalı konut projesi olma özelliği taşıyan Loza Evleri, 150 milyon TL yatırımla hayata geçiyor. 35 bin metrekare inşaat alanı üzerinde yükselen ve 4 bin 500 metrekare yeşil alana sahip proje, şehrin kalbinde güvenli, doğayla iç içe bir yaşam sunuyor.

Şehrin kalbinde bir lokasyon

Merter ve Bağcılar’ın kesiştiği stratejik bir lokasyonda yükselen Loza Evleri, şehrin kalbindeki konumuyla ön plana çıkıyor. D-100 ve TEM çevre yoluna 4 kilometre, E-5’e 8 dakikalık uzaklıkta olan Loza Evleri, tramvaya 1 dakika, metroya 4 dakika, hastaneye ise 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Emniyet Müdürlüğü, Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü, Bağcılar Meydan, çarşı ve AVM gibi önemli lokasyonlara dakikalar uzaklığında yer alıyor.

Loza Evleri fiyat

Güçlü Group Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Çelik,…

Proje hakkında konuşan Güçlü Group Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Çelik, “Loza Evleri, Türkiye’de hayata geçirdiğimiz ilk markalı konut projemiz olarak Güçlü İnşaat’a markalı konut projesi konusunda bir referans noktası olacak. Deneyimlerimizi ve tecrübeli ekibimizin bütün enerjisini bu projemize odakladık. Geniş ve aile odaklı bir proje geliştirdik. Projemiz, 113 metrekare 2+1 dairelerden başlıyor, 300 metrekare 3+1 özel tip dairelere kadar çıkıyor. Yatırımcısına yüksek kar vaat eden projemizde daire fiyatları 500.000 TL-1.500.000 TL arasında değişiyor. Projeyi satışa sunduğumuz ilk etapta, yaklaşık bir yıl önce, metrekaresini 3.800 TL’den satıyorken şu an 5 bin 500 TL’den satışını yapıyoruz” dedi.

Şehrin kalbinde yeşille iç içe bir yaşam

Yeşile önem veren ve bu nedenle 4 bin 500 metrekare yeşil alanı daire sahiplerine sunan Loza Evleri; sosyal yaşam alanları, ayrıcalık sağlayan imkanları, proje içerisindeki 6 mağazası ve prestijli konumuyla yatırımcısının tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde dizayn edildi. Sosyal tesis, kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar banyosu, mescit, toplantı salonu, yürüyüş parkuru, tenis ve basket sahası bulunan proje, modern mimarisi, doğayla dost sosyal olanakları ve yenilikçi yapı özellikleriyle İstanbul Avrupa Yakası’nın yıldız projeleri arasındaki yerini aldı.

Loza Evleri iletişim

Web: lozaevleri.com.tr

Güçlü İnşaat

Temelleri 1991 yılında Hüseyin Çelik tarafından atılan Güçlü İnşaat, Güçlü Group’un lokomotif şirketi olarak Türkiye’de ve yurtdışında, birçok faaliyet alanında başarılı projelere imza attı. Bugüne kadar 100’ün üzerinde altyapı ve üst yapı projelerine imza atan Güçlü İnşaat, geçmişten getirdiği güç ve tecrübe ile yapıları kadar sağlam temeller üzerinde yükseliyor. Türkiye, Kazakistan, Çek Cumhuriyeti, Irak, ABD, Libya ve Gana ülkelerinde faaliyetlerini sürdüren Güçlü İnşaat, 6 ülkede 2000’den fazla kişiye istihdam sağlıyor. Güçlü İnşaat ana müteahhit ve yatırımcı olarak; altyapı inşaatları, tüneller, alışveriş merkezleri, ofisler, oteller, konut projeleri, karma yapılar, devlet binaları ve yollar inşa ediyor. 27 yıllık başarılı bir geçmişi olan şirket, emin adımlarla büyümeye devam ediyor.

Catalog
Phone
WhatsApp